Sklep w BYDGOSZCZY

sklep stacjonarny  :  Centrum gier Pegaz
ulica  :  Pod Blankami 6
miasto  :  Bydgoszcz
tel.  :  608-101-524
email  :  sklep@pegaz-gry.pl
 : 
godziny otwarcia  :  Pon-Sb 10:00-19:00
SV Memory on Facebook

The Godfather (edycja polska PORTAL)

The Godfather (edycja polska PORTAL)

Przenieś się do realiów filmu Ojciec Chrzestny i zarządzaj jedną z rodzin mafijnych Nowego Yorku.

Więcej szczegółów

Promocja!
279,00 zł brutto

329,00 zł brutto

Stan: Wysyłka 24h

The Godfather (edycja polska)

 

 

 

Rodzina jest najważniejsza. Tylko oddana sobie, lojalna rodzina może realizować kolejne ambitne cele, odnosić biznesowe sukcesy jak i skutecznie bronić się przed innymi rodzinami, które walczą o ten sam "kawałek tortu". Rodzina jest razem, nawet jeśli to razem oznacza przemyt, korupcję, porwania, wymuszenia, haraczejak i morderstwa. 

 

W grze The Godfather wcielacie się w rolę bossów rodzin mafijnych, którzy poprzez umiejętne decyzje i zbrodnicze akty próbują dorobić się na trudnym, pełnym konkurencji przestępczym rynku Nowego Yorku lat 40tych. Kontrolując kolejne dzielnice, organizując broń, przemycająć alkohol i "piorąc pieniądze" dąrzycie do dominacji, jednocześnie starając się przeżyć, umiejętnie rozgrywając konflikty z innymi. Dynamiczna rozgrywka, przejrzyste zasady i "ociekające" klimatem wykonanie elementów gry powodują, że The Godfather to pozycja nie tylko dla fanatycznych miłośników klimatów gier mafijnych. W końcu kto nie zna filmu Francisa Forda Coppoli, który stał się inspiracją dla autorów gry.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że za mechanikę gry odpowiada jeden z legendarnych autorów gier Eric Lang a grafiki przygotował Karl Kopinski