Sklep w BYDGOSZCZY

sklep stacjonarny  :  Centrum gier Pegaz
ulica  :  Pod Blankami 6
miasto  :  Bydgoszcz
tel.  :  608-101-524
 : 
godziny otwarcia  :  Pon-Pt 12:00-19:00
 :  Sob 10:00-19:00
 : 
stoisko  :  Galeria Pomorska
ulica  :  Fordońska 141
miasto  :  Bydgoszcz
tel.  :  793-868-846
 : 
godziny otwarcia  :  Pon-Sob 9:00-21:00
 :  Niedziela 10:00-20:00
SV Memory on Facebook

The Godfather (edycja polska PORTAL)

The Godfather (edycja polska PORTAL)

Przenieś się do realiów filmu Ojciec Chrzestny i zarządzaj jedną z rodzin mafijnych Nowego Yorku.

Więcej szczegółów

Promocja!
279,00 zł brutto

329,00 zł brutto

The Godfather (edycja polska)

 

 

 

Rodzina jest najważniejsza. Tylko oddana sobie, lojalna rodzina może realizować kolejne ambitne cele, odnosić biznesowe sukcesy jak i skutecznie bronić się przed innymi rodzinami, które walczą o ten sam "kawałek tortu". Rodzina jest razem, nawet jeśli to razem oznacza przemyt, korupcję, porwania, wymuszenia, haraczejak i morderstwa. 

 

W grze The Godfather wcielacie się w rolę bossów rodzin mafijnych, którzy poprzez umiejętne decyzje i zbrodnicze akty próbują dorobić się na trudnym, pełnym konkurencji przestępczym rynku Nowego Yorku lat 40tych. Kontrolując kolejne dzielnice, organizując broń, przemycająć alkohol i "piorąc pieniądze" dąrzycie do dominacji, jednocześnie starając się przeżyć, umiejętnie rozgrywając konflikty z innymi. Dynamiczna rozgrywka, przejrzyste zasady i "ociekające" klimatem wykonanie elementów gry powodują, że The Godfather to pozycja nie tylko dla fanatycznych miłośników klimatów gier mafijnych. W końcu kto nie zna filmu Francisa Forda Coppoli, który stał się inspiracją dla autorów gry.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że za mechanikę gry odpowiada jeden z legendarnych autorów gier Eric Lang a grafiki przygotował Karl Kopinski